اتمام مهلت تحویل واحدهای مسکن ویژه تهرانسر

http://www.bananews.ir/مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: اصرار داریم که با توجه به اتمام مهلت پیمانکار پروژه، وی هر چه سریع‌تر واحدهای مسکونی ویژه تهرانسر را تحویل دهد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ سید محمد پژمان – معاون وزیر راه و شهرسازی – درباره زمان اتمام پروژه مسکن ویژه تهرانسر اظهار کرد: انتظار ما در سازمان ملی زمین و مسکن این بود که پروژه مسکن ویژه تهرانسر در بخش ساخت واحدهای مسکونی به اتمام رسیده باشد اما در اجرای این پروژه تا حدودی تعلل و کوتاهی شده است که این امر سبب شد تا از زمان تعیین شده،‌ رد و دوره زمانی ساخت مسکن ویژه تهرانسر طولانی شود.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن ادامه داد: در این سازمان اصرار داریم که با توجه به اتمام زمان تعیین شده برای پیمانکار پروژه، وی هر چه سریع‌تر واحدهای مسکونی ویژه تهرانسر را تحویل دهد.

وی در پاسخ به سؤال دیگری درباره تأخیر در تحویل خدمات روبنایی نیز تصریح کرد: از آنجاکه قراردادها با تأخیر منعقد شد، مسجد و فضای آموزشی مجموعه مسکونی ویژه تهرانسر تا پایان نیمه اول سال 1395 تحویل مالکان این واحدها خواهد شد. تحویل و واگذاری واحدهای اداری تجاری مجتمع تجاری واقع در محوطه مسکن ویژه تهرانسر هم آغاز شده و به تدریج در جریان است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: به ساکنان مجتمع مسکن ویژه تهرانسر قول می‌دهیم که تا پایان نیمه اول سال 1395 همه خدمات روبنایی این مجتمع مسکونی تکمیل و نهایی شده باشد.

 

ایسنا