بانک مسکن به‌دنبال ایجاد محیط مناسب زندگی برای مردم است

http://www.bananews.ir/مدیرعامل بانک مسکن با شرکت در مراسم روز درختکاری با غرس چند اصله درخت در محوطه باشگاه رفاهی آموزشی این بانک در فرمانیه بر اهمیت توجه به محیط‌زیست به‌ویژه در وضعیت فعلی آلودگی هوای شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران تاکید کرد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ محمدهاشم بت‌شکن مدیرعامل بانک مسکن گفت: این بانک همواره به دنبال حضور موثر در جامعه برای حل مشکلاتی است که این مشکلات ارتباط مستقیم با منافع اجتماعی دارد. یکی از مهم‌ترین این مشکلات آلودگی هوا و ایجاد یک محیط دلنشین برای شهروندان کشور است.

وی درخصوص نقش بانک مسکن در طرح‌های کلان مسکن و ساختمان از جهت درنظر گرفتن فضای سبز و توجه به محیط‌زیست گفت: در یک شهر و شهرک، خانه یک بخش کوچکی از آن است و سایر بخش‌های آن، خدمات زیربنایی، روبنایی، مسجد، مدرسه، کلانتری، بیمارستان و محیط سبز است که ما به عنوان بانک مسکن در راستای کمک به ایجاد شهرهای قابل سکونت حرکت می‌کنیم نه صرفاً ساخت ساختمان و مسکن.

بت‌شکن تصریح‌کرد: بانک مسکن صرفا به دنبال این نیست که سرپناهی برای مردم جامعه ایجاد کند بلکه در عین‌حال به دنبال ایجاد یک محیط مناسب زندگی برای آن‌ها است. بنابراین روز درخت‌کاری برای بانک مسکن از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مدیرعامل بانک مسکن در خصوص توجه به محیط‌ زیست و توسعه فضای سبز در جامعه گفت : برای توسعه فضای سبز در جامعه نیازمند حضور تک تک افراد جامعه در این خصوص هستیم.

 

ایسنا