تعیین تکلیف خانه‌های فاقد متقاضی

http://www.bananews.ir/معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از افزایش سقف پرداخت وام مسکن مهر برای تعاونی‌های مسکن خبر داد و گفت: واحدهای مسکن مهری که فاقد متقاضی باشند تعیین تکلیف می‌شوند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ سید حمید کلانتری اظهار کرد: سقف پرداخت وام مسکن مهر برای تعاونی‌های مسکن از سوی وزارت مسکن و شهرسازی و بانک مسکن افزایش یافته و از ۲۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان رسیده است.

وی افزود: این وام بر اساس پیشرفت فیزیکی واحدها به ویژه واحدهای در حال اتمام و بر مبنای اولویت‌بندی در اختیار تعاونی‌ها قرار می‌گیرد و در صورت عدم پرداخت آن، تعاونی‌ها می‌توانند به اداره راه و شهرسازی و بانک مسکن مراجعه و بر اساس تعهدات خود نسبت به اعضا عمل کنند.

معاون وزیر تعاون در ادامه از تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی خبرداد و گفت: درصددیم با هماهنگی وزارت راه و شهرسازی نسبت به تعیین تکلیف این واحدها اقدام کنیم.

کلانتری با اشاره به فعالیت ۱۲ هزار تعاونی مسکن در سطح کشور، از اتمام یک ملیون واحد مسکن مهر در سال جاری خبر داد و ابراز امیدواری کرد: واحدهای باقیمانده مسکن مهر تا پایان سال تکمیل شوند.

به گفته وی در حال حاضر دو میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکونی توسط تعاونی‌های‌ مسکن‌ مهر ساخته شده که دوسوم مجموع واحدهای مسکن مهر را شامل می‌شود.

 

ایسنا