تمام مشکل انشعابات مسکن مهر پرند حل شد/تحویل ۷۰۰۰ مسکن مهر تا پایان بهار

http://www.bananews.ir/عضو هیئت مدیره شرکت عمران پرند از تحویل ۷۰۰۰ واحد مسکن مهر این شهر به متقاضیان تا پایان بهار امسال خبر داد و گفت: همه مشکلات مربوط به انشعابات ،تکمیل شبکه های آب و فاضلاب ،نصب کنتور ، ساخت و تکمیل تصفیه خانه حل و فصل شد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ محمود محمدیان با اعلام این‌که تحویل واحد های مسکن مهر و توجه به نیازهای فرهنگی و اجتماعی و هویت بخشی به شهر از دغدغه‌های عمران پرند است، اظهار کرد: سال گذشته با تلاش همه جانبه اقدامات خوبی با کمک دستگاه‌های خدمات رسان و بانک مسکن انجام شد که از جمله می توان به تسریع پرداختوام 30 میلیون تومانی به انبوه سازان و فعالسازی پروژه ها ، اخذ مجوز از شورای عالی مسکن در خصوص جابجایی متقاضیان خوش حساب، اقدام به ایجاد اعتماد سازی در بین متقاضیان مسکن مهر و… اشاره کرد.

وی با یادآوری این‌که پارسال از محل درآمد شرکت، ساخت 21 باب مدرسه با امکانات زیربنایی را در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد: از این تعداد 11 باب مدرسه شهریور سال 94 تحویل نوسازی مدارس شد و 10 باب باقیمانده نیز شهریور امسال تحویل می‌شود. همچنین توجه به مسائل امنیتی مردم 2 کلانتری، یک ساختمان بسیج و ساختمان پلیس راهور تحویل ارگان های ذی‌ربط شد.

وی افزود: تا پایان خرداد امسال نیز حدود 7000 واحد مسکن مهر آماده واگذاری و تحویل به مردم می شود، سال گذشته با تفاهم بین دو وزارت خانه راه و نیرو و با کمک مالی دولت همه مشکلات مربوط به انشعابات ،تکمیل شبکه های آب و فاضلاب ،نصب کنتور ، ساخت و تکمیل تصفیه خانه حل و فصل شد.

 

تسنیم