دستور آخوندی برای تغییر مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت عمران پردیس / طاهرخانی سرپرست می‌شود

http://www.bananews.ir/به فاصله حدود ۲ هفته پس از اطلاع رسانی تسنیم مبنی بر برکناری مدیران مسکنی وزارت راه خبر می‌رسد: وزیر راه و شهرسازی دستور تغییر مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران پردیس را داده است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ 31 اردیبهشت ماه امسال در خبری به نقل از یک مقام مسئول در وزارت راه و شهرسازی از برکناری برخی مدیران رده میانی این وزارتخانه در حوزه مسکن به دلیل عملکرد ضعیف خبر داد. حال پس از گذشت بیش از 2 هفته خبر می‌رسد وزیر راه و شهرسازی دستور برکناری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس و اعضای هیئت مدیره این شرکت را داده است. بر این اساس مطابق دستور وزیر راه و شهرسازی قرار است به زودی تغییرات مدیریت در شرکت عمران پردیس اعمال شود، رفتن حسین رجب صلاحی مدیرعامل شرکت عمران پردیس قطعی شده و گفته می‌شود طاهرخانی معین ویژه پردیس به عنوان سرپرست این شرکت منصوب خواهد شد. علاوه بر این حبیب‌الله چاغروندری نیز به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت عمران پردیس منصوب می‌شود، البته وی عضو غیرموظف شرکت عمران پردیس خواهد بود.

غفوری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید امیرکبیر به عنوان گزینه مدیرعاملی پردیس مطرح شده اما بنا به دلایلی این موضوع منتفی شده است. شنیده‌ها حاکی از آن است که رایزنی با اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید ایران جهت قبول پست مدیرعاملی شرکت عمران پردیس ادامه دارد اما هنوز کسی با این درخواست موافقت نکرده است.

 یکی از مشکلات شرکت عمران پردیس که به طور مستقیم پروژه‌های مسکن مهر این شرکت را تحت تاثیر قرار داده تغییرات مدیریت از اوایل سال 93 بوده است، اردیبهشت سال 93 در تصمیمی ناگهانی مهدی هدایت از مدیرعاملی این شرکت برکنار و حسن ولی‌پور جایگزین وی شد اما در یک سال چند ماه مدیریت ولی‌پور نه تنها هیچ واحد مسکن مهری در این شهر افتتاح نشد بلکه به دلیل پاره‌ای اقدامات نارضایتی زیادی بین پیمانکاران و مردم از عملکرد مدیران این شهر به وجود آمد در ادامه اوایل سال گذشته نیز حسین رجب صلاحی در ابتدا به عنوان سرپرست و در ادامه به عنوان مدیرعامل شرکت عمران پدریس معرفی شد اما برخی کارشکنی‌های از سوی اعضای هیئت مدیره شرکت عمران پردیس مانع از اجرای برنامه‌های وی شد تا جایی که خبرهایی مبنی بر استعفای رجب صلاحی طی هفته‌های اخیر به گوش رسید.

 

تسنیم