فراخوان نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اربیل عراق

http://www.bananews.ir/یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت ساختمان در منطقه از سال 2008 تا امروز در اربیل عراق تحت عنوان دهمین نمایشـگاه بین المـللی صنـعت ساختمان، تجهیزات شهری، ماشین آلات و تجهیزات اربیل– عراق که همزمان با نمایشگاه تخصصی صنعت سنگ و تجهیزات وابسته و نمایشگاه ماشین آلات صنعتی می باشد،به مدت 4 روز از تاریخ 20 الی 23 آوریل 2016 (4-1 اردیبهشت ماه 1395 )برگزار می گردد.

 

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ شرکت بین المللیPYRAMIDSمجری برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان است که بسیاری ازرویدادهای ویژه را رهبری کرده و میزبان غرفه داران خارجی و داخلی و بازدیدکنندگان هر ساله است.

این مجـموعه برگـزارکننـده بزرگترین نمایشگاهها در سه منطقه اربیل،سلیمانیه و بصره می باشد.مهمترین کشورهای غرفه گذار در این نمایشگاه عبارتند از : ترکیه، ایران، ایتالیا، امارات، عراق، چین، مصر، سوریه ، عربستان،لبنان، هلند.

آمار و نتایج این نمایشگاه درسال2015 مجموع مساحت نمایشگاه 12000مترمربع،تعدادغـرفه داران250شرکت از 17 کشور بوده است و بالغ بر 26000 بازدیدکننده حرفه ای از این نمایشگاه بازدید کردند.گفتنی است ایران دارای بزرگترین پاویون در این نمایشگاه میباشد. در سال 2015 بالغ بر 47 شرکت ایرانی در این نمایشگاه با متراژ بیش از 2000 متر مربع حضور داشته اند.

لذا با توجه به آغاز فصل ساخت و ساز در اقلیم کردستان و محدودیت مرزی کالاهای کشور ترکیه و همچنین با توجه به درخواست اتاق بازرگانی اربیل و مجلس استانی مبنی بر نیاز ورود کالاهای ایرانی خصوصا در زمینه صنعت ساختمان و سنگ و ایجاد شرایط مساعد جهت حضور شرکتهای ایرانی،نمایشگاه صنعت ساختمان اربیل فرصتی بسیار مناسب برای غرفه داران می باشد تا بتوانند تجارت خود را در عراق و به خصوص قسمت شمالی و اقلیم کردستان آن گسترش دهند. شرکتها با استفاده از این فرصت ایده آل می توانند تجارت و محصولات خود را به نمایندگان دولتی، سرمایه گذاران، توزیع کنندگان، نمایندگان سازمانها، تجار و مقامات رسمی و نیز شهروندان عراقی معرفی کنند.

با توجه به تجربه موفق فروش گسترده شرکتهای ایرانی در سال گذشته در اربیل عراق و لزوم حضور پر رنگ ایران در بازار مستعد فوق پیشنهاد می شود شما نیز در جمع هیئت اعزامی ایرانی و در کنار سایر غرفه داران در نمایشگاه فوق حضور شایسته ای داشته باشید