موسسه کیش مهر

مجتمع آموزشی کیش مهر در سال 1380 در جهت تامین نیازجامعه گرافیک به آموزش و به روز رسانی اطلاعات نرم افزاری وآشنا کردن دانشجویان این رشته با مسائل و مشکلات ریز بازار از جمله محاسبه قیمت و مسائل حرفه ای کار با نرم افزارهای تخصصی گرافیک شروع به فعالیت نمود.

در طول سالهای فعالیت با احساس نیازهای جدید در این حوزه و حوزه های مرتبط این مجتمع اقدام به برگزاری دوره های جدید نمود و به عنوان اولین و تنها مرکز آموزش های تخصصی گرافیک رایانه ای و چاپ خود را معرفی نمود و از سال 85 دپارتمان معماری خود را فعال نمود . این مجتمع تمام تلاش و سعی خود را جهت استفاده از اساتید حرفه ای و مجرب بکار بسته و از همین رو با کلیه اساتید، این مجتمع پس از گذرانیدن دوره آزمایشی ادامه همکاری می دهد. سیاست ما استفاده از اساتید مجرب با تحصیلات آکادمیک در رابطه و سابقه کار مفید می باشد و کلیه دوره ها برای برآورده کردن نیاز هنرجویان طراحی و برنامه ریزی شده است.

مجتمع آموزشی کیش مهر واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از طالقانی، جنب بانک پارسیان، پلاک 1585 ، با برگزاری کلاسهای متعدد در مساحتی نزدیک به 900 متر مربع در 3 طبقه ، با دارا بودن 12 کلاس ، هر کدام با ظرفیت 6 تا  11 هنرجو و بیش از 60 سیستم رایانه ای  متناسب با دروس ارائه شده و  همچنین 2 آتلیه کاملا مجهز به امکانات روز مورد نیازِ دوره های عکاسی مجتمع ، آماده پذیرش و پاسخگویی به هنرجویان علاقه مند می باشد.

تلفن تماس : 42836-021


نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *3 + 8 =