نمایشگاه معماری ، نورپردازی و مدیریت شهری فرانسه

http://www.bananews.ir/چهارم خرداد ماه 1395 مقارن با 24 می 2016 میلادی، سه نمایشگاه تخصصی نورپردازی داخلی (lumiville)، نورپردازی خارجی (lumibat) و مدیریت شهری (capurba)، به صورت همزمان در شهر لیون فرانسه برگزار می شود.

 

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ این دوره پنجمین دوره برگزاری این نمایشگاه می باشد.این در حالی است که در دوره گذشته این نمایشگاه بیش از 60 شرکت به عرضه محصولات و ارائه خدمات خود پرداخته اند.

گروه های هدف این نمایشگاه، معماران، طراحان نورپردازی، مشاوران معماری، طراحان داخلی و خارجی ساختمان، سرمایه گذاران حوزه ساختمان و مدیران شهری می باشند.

در شرایط لغو تحریم ها، مطمئنا شرکت در این نمایشگاه فرصتی است بزرگ برای شرکت های فعال در این حوزه تا ضمن آشنایی با تکنولوژی ها و فناوری های نوین، زمینه های همکاری مشترک با شرکت های خارجی را جستجو و در مسیر گسترش ارتباطات بین المللی و به تبع آن توسعه کسب و کار خود گام های بزرگی را بردارند.

در این راستا آژانس هواپیمایی پیشواز با بیش از 17 سال تجربه در برگزاری تورهای نمایشگاهی با هدف تسهیل فرآیند سفر و مساعدتی هر چند کوچک به فعالان این حوزه، اقدام به برگزاریتور با شرایط ویژه جهت شرکت در نمایشگاه های مزبور نموده است.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، با این مجموعه تماس حاصل نمایند.

وبسایت: www.pishvaz-asia.com

تلفن: 66901918

تلگرام: telegram.me/pishvaztours

اینستاگرام: www.instagram.com/pishvaztours