نوسازهای 200 میلیون تومانی

http://www.bananews.ir/خانه های نوساز 200 میلیون تومانی هم در تهران پیدا می شود که با اجرایی شدن طرح مسکن قسطی، خریدار بتواند نیمی از هزینه خرید را در چندین قسط به فروشنده بپردازد.

 به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ براساس طرح مسکن اقساطی،‌ خریدار می تواند تا سقف 100 میلیون تومان از قیمت یک واحد مسکونی را به طور قسطی به فروشنده پرداخت کند که این باز پرداخت این اقساط از سوی بانک مسکن و احتمالا یک یا دو بانک دیگر ضمانت می شود که مهم ترین شرط این طرح فروش خانه های نوساز و آماده به واگذاری است.

هر چند که گفته می شود این طرح هم نمی تواند قدرت خرید را بالا ببرد اما در کلان شهر تهران خانه های نوساز 200 میلیون تومانی هم پیدا می شود که با این طرح، می توان نیمی از قیمت خانه را به صورت قسطی به فروشنده پرداخت کرد و به عبارت دیگر سهم آورده مشتری در ابتدا نیمی از قیمت خانه است و نیم دیگر آن را می تواند در چند قسط پرداخت کند که البته هنوز میزان سود اقساط و دوره بازپرداخت ان از سوی بانک مرکزی اعلام نشده است.

در جدول زیر موقیعت خانه های نوساز 200 میلیون تومانی مشخص شده است که البته هر چه به سمت خانه های مناطق بالاتر تهران می آییم،‌متراژ خانه ها کمتر می شود.

{jathumbnail off}

 http://www.bananews.ir/

 

ایلنا