ورود به سودآورترین بازار آسیا از مسیر نمایشگاه

http://www.bananews.ir/کارشناسان بر این باورند که بازار صنعت ساختمان اندونزی سریع ترین رشد را در آسیا دارد و سودآورترین بازار پس از چین در منطقه شناسایی شده است. وزارت برنامه ریزی توسعه ملی اندونزی در حال نهایی کردن 43 پروژه زیر بنایی به ارزش 582.4 تریلیون روپیه معادل 47.9 بیلیون دلار است که در سال 2015 به بخش خصوصی واگذار می شود. از جمله این پروژه ها تاسیس 10 فرودگاه جدید است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irبدون شک یکی از بهترین دروازه های ورود به بازار حرفه ای و پر سود صنعت ساخت و ساز اندونزی مشارکت در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان این کشور است چرا که این نمایشگاه به شما امکان ارتباط با بیش از 5000 متخصص که مسئول تهیه و خریداری محصولات ساختمانی هستند را می دهد و شما می توانید با معماران، سازمان های دولتی، پیمانکاران، مدیران تدارکات، مشاوران، مدیران پروژه، طراحان، سرمایه گذاران املاک و مهندسین ارتباط مستقیم برقرار کنید.

دسترسی آسان به هزاران محصولات ساختمانی داخلی و بین المللی، مشارکت در کارگاه های معتبر، حضور در سمینارها، بازدید از معرفی محصولاتی که به نمایش گذاشته می شوند و ارتباط با خریداران در باشگاه پلاتینیوم برای پروژه هایی به ارزش بیش از 100 میلیون دلار از جمله دلایل حضور بیش از 5000 متخصص در این رقابت جهانی می باشد.

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان نماینده انحصاری شرکت نمایشگاهی dmg::events برگزارکننده پاویون ملی ایران در این رویداد معتبر از برند Big 5 است. این نمایشگاه 17 لغایت 19 اردیبهشت 1394 در مرکز نمایشگاه های بین المللی جاکارتا برگزار خواهد شد و مشارکت کنندگان ایرانی می توانند با حضور در این نمایشگاه، با متخصصان و فعالان صنعت ساخت و ساز که بزرگترین پروژه های ساختمانی کشور اندونزی را در دست دارند، ارتباط برقرار کرده و همکاری های خود را آغاز نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر:

www.intexpo.ir

[email protected]

32601683-09129479251(031)