گزارش طرح جامع مسکن به جهانگیری/ برنامه دولت برای رونق مسکن

http://www.bananews.ir/معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر ایجاد تحرک در بخش مسکن، گفت: رونق مسکن به ایجاد رونق در سایر رشته‌ها می‌انجامد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ اسحاق جهانگیری با تاکید بر اینک وزارت راه و شهرسازی رونق بخش مسکن را با جدیت دنبال کند، در جلسه رونق بخش مسکن و تکمیل واحدهای مسکن مهر برگزار شد، بر اهتمام جدی دولت برای راه اندازی بخش مسکن تاکید کرد.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه رونق بخش مسکن منجر به رونق رشته های مختلف صنعتی خواهد شد، از وزارت راه و شهرسازی خواست برنامه ریزی و پیگیری لازم برای ایجاد تحرک در بخش مسکن را با جدیت بیش از پیش انجام دهد.

در این جلسه که وزرای راه و شهرسازی و نیرو، مشاور اقتصادی رئیس جمهور و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز حضور داشتند، نماینده وزارت راه و شهرسازی گزارشی در خصوص طرح جامع بخش مسکن کشور و اقدامات و برنامه های وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن و بخش تامین زمین برای سال ۹۵ ارائه کرد.

همچنین موضوع بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده شهری و نیز تکمیل زیربنا و روبنای واحدهای مسکن مهر مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات مقتضی در این خصوص اتخاذ شد.

 

مهر