۳۲۰۰ پروژه ۳۲۰ واحدی مسکن مهر در کشور احداث شده است

http://www.bananews.ir/معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون سه هزار و ۲۰۰ واحد مسکن مهر ۳۲۰ واحدی در کشور بهره‌برداری شده است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ سید حمید کلانتری در مراسم افتتاح مسکن مهر ۳۲۰ واحدی بابل با اشاره به افتتاح سه هزار و ۲۰۰ واحد مسکن هر ۳۲۰ واحدی در کشور افزود: تاکنون بی ش از یک‌میلیون واحد مسکن مهر در این بخش بهره برداری شده است.

وی اظهار داشت: مسکن مهر بابل از مجموعه‌های بزرگ مسکن مهر در کشور است و انشاء الله همه نیازمندان مسکن مهر باهمت خودشان و مسئولان از سرپناه برخوردار شوند.

وی بابیان اینکه برجام۲ در واقع برجام وحدت و پیشرفت کشور بوده که در سایه همدلی و تلاش مسئولان و مردم محقق می‌شود خواستار کوشش مضاعف برای حل مسائل فراروی کشور شد.

کامران اصغری مدیرکل تعاون مازندران نیزبابیان اینکه تعاونی مسکن محمودآباد از تعاونی‌های برتر استان است گفت: اگر حمایت مسئولان نبود این پروژه و باید از قشر آسیب‌پذیر حمایت شود.

وی اظهار داشت: برخی پروژه‌هایی نیز در دست‌ساخت است و امیدواریم این پروژه‌ها زودتر تکمیل و بهره‌برداری شود.

قهاری مدیرعامل مسکن مهر ۳۲۰ واحدی بابل نیز گفت: زمین این پروژه ۱۷ هزار متر مربع وسعت دارد در سال ۸۹ خرید آن انجام شد و در سال ۹۰ موفق به اخذ پروانه آن شدیم.

وی بابیان اینکه از فناوری‌های نوین برای ساخت پروژه مسکن مهر ۳۲۰ واحد بابل استفاده‌شده است اظهار داشت: ساخت و احداث بنای پروژه مسکن ۳۲۰ واحدی بابل سال ۹۳ انجام شد و درمجموع ۳۲۰ واحد در ۲۰ بلوک و در چهار طبقه با متوسط هر واحد ۸۰ مترمربع ساخته‌شده است.

قهاری ادامه داد: پروژه مسکن مهر ۳۲۰ واحدی بابل از سیستم تجهیزات پنج لایه بهره‌مند‌است و تنها پروژه‌ای است که از سیستم تصفیه‌خانه مرکزی در آن استفاده‌شده است.

 

مهر