اکوتکس کلان ایر

  • دسته بندی

پوشش100318_Vuurvlinder_139

  • رمز

COA175

  • کشور

هلند

  • نام تجاری

EKOTEX Wandafwerking

 

ekotex-clean-air-coa175-6-960x640

اکوتکس­کلان­ایر یک انقلاب در مصالح نوین است. دیوارپوش الیاف شیشه که 100 ماده شیمیایی مضر در هوا را خنثی می­کند، از جمله فرمالدئید. آزمایشات نشان می­هد که این محصول 70% فرمالدئید هوای محیطی را از بین می­برد. این اندازه­گیری به تازگی در استان ژلدرلند انجام شده است. به نظر می­رسد که کیفیت هوای تعداد زیادی از مدارس ابتدایی این استان با استانداردهای سازمان بهداشت جهانی هماهنگی ندارد و مشکلات سلامتی ایجاد می­کند. اکوتکس­کلان­ایر به طور فعال به سلانت کمک می­کند و کیفیت هوای داخل ساختمان را ارتقاع داده و مطابق با برنامه مدارس نوین می­گرداند. درحال حاضر 80% کلاس­های درس در هلند با این برنامه هماهنگ نشده است.

اکوتکس­کلان­ایر حداقل برای 10 سال تصفیه هوا کرده و ترکیبات آلی را خنثی می­کند. این محصول از سوخت­های فسیلی ساخته شده است و قابل بازیافت بوده، مطابق با نیازهای روز است، به لحاظ منابع محدود مالی، بهینه سازی و روکاری دست یافتنی می­باشد. پنج کیفیت مورد نیاز برای مدارس نوین از جمله کیفیت هوا، بهره­وری انرژی، گرمایش و سرمایش مناسب و رفاه دیداری و شنیداری را حاصل می­کند. هر تم از این محصول دارای رتبه­بندی کیفیت، A, B, & C است. اکوتکس­کلان­ایر در مسیر ساخت و سازهای نوین چشم اندازی بلند پروازانه در کیفیت A این محصول را پیش بینی می­کند.

اکوتکس­کلان­ایر در رنگ و نقش متفاوت موجود است. سه بافت جذاب این محصول عبارت است از صاف، بافت متوسط و بافت دار، همچنین این پوشش دارای سفید مات است که به جای پوشش اولیه استفاده می­شود. اکوتکس­کلان­ایر دارای خواص فنی و زیست محیطی برجسته­ای است که آن را مطابق با استانداردها ارائه داده است. این محصول در مقایسه با Okotex class A با کیفیت­تر است.

اکوتکس­کلان­ایر معمولا از شن و ماسه کوارتز طبیعی که ذوب شده و به شیشه تبدیل شده و بعد تابیده و به شکل نخ تولید شده، می­باشد. عمر متوسط این مصول 30 سال است و می­توان بارها آن را رنگ کرد.

اکوتکس­کلان­ایر مجموعه کاملی شامل چسب و رنگ سازگار با محیط زیست است. در نهایت شخصیت این محصول را بافت و رنگ و براقیتش تعیین می­کند.

از آنجا که طرح­های مختلف آن در سیستم­های متفاوتی به کار می­رود. اکوتکس­کلان­ایر به روش­های مختلف طراحی شده است و با توجه به ویژگی­های منحصر به فردش محصوی ایده­آل برای طراحان داخلی در زمینه کاربری تجاری و غیر تجاری می­باشد.

این محصول برای مراکز آموزش و پرورش، مراقبتی و درمانی بخصوص با افزایش آلاینده­ها بسیار مناسب است.

خواص مواد

                                تکنیک

جنسیت

خوب

مقاومت در برابر آتش

متغیر

نوع

خوب

مقاومت در برابر اشعه یووی

0%

شفافیت

ندارد

مقاومت در برابر آب

متراکم

ساختار

خوب

مقاومت در برابر خراشیدگی

متغیر

بافت

سبک

وزن

نرم

سختی

متوسط

مقاومت در برابر مواد شیمیایی

سرد

دما

دارد

قابلیت بازیافت

خوب

ضد صدا

   

ندارد

بو

نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *4 + 2 =

نویسنده