اکو پلی استر

  • دسته بندی : کف پوش

    اکو پلی استر
    اکو پلی استر
  • رمز : COA145
  • رنگ : متفاوت
  • کشور : هلند
  • نام تجاری :Acosorb 

اکو پلی استر یک سطح منسجم و بدون درز است که در چند لایه تولید شده است. این محصول برای پوشش سطح دیوار، سقف و یا فضاهای مشابه به صورت یک سطح سخت صاف است و در چهار ضخامت مختلف ( 24، 3، 34، 43 میلیمتر) ارائه شده است. اکو پلی استر همچنین به صورت مستقیم بر ساختاری یک دستی از گچ

تخت یا چهارچوب­های فلزی جاسازی می­شود. این محصول در طیف گسترده­ای از رنگ­ها در دسترس است و نهایتاَ یک سطح با بافتی بسیار صاف دیده می­شود.

این کمپانی تایید می­کند که این محصول ارائه بهبود آگوستیک در انواع سطوح با شکل­های مختلف را بدون تاثیر منفی بر ویژگی­های زیبایی­شناسی بالا می­برد.

اکو پلی استر یک سیستم کامل است که با کمک داربست­های متحرک گسترده ارائه می­شود. این محصول قادر است، در صورت عدم وجود یک لبه پایانی معمول در ساخت در برابر دیوار، در یا قاب پنجره آن را ایجاد کند.  Acosorb با نبشی­های آلمینیومی هماهنگ می­شود. همچنین، این محصول برای سقف­های گنبدی شکل و طاقی و دیگر سطوح منحنی مناسب است.

اکو پلی استر امن و بادوام است و از مواد مناسبی ترکیب شده است. این محصول تشکیل شده از گچ و یک ورقه پشم­ شیشه که توسط چسب به یک سطح یک دست تبدیل شده است و در پایان یک سطح آگوستیک، درجه یک از الیاف سلولز طبیعی بازیافتی شکل گرفته که در قالب یک شیت ارائه می­شود. این محصول همچنین شامل مواد افزودنی مختلفی است که باعث بهینه سازی و طول عمر و ایمنی در برابر حریق می­شود.

اکو پلی استر همچنین مقاوم در برابر رطوبت است و به راحتی با یک پارچه مرطوب تمیز می­شود. علاوه بر این، این محصول دارای توصیه نامه روش و خدمات پشتیبانی می­باشد که در صورت آسیب جزئی به زیرسازها تعمیرات موضعی شامل آن می­گردد. اکو پلی استر دارای 5 سال گارانتی شامل نصب و خواص آگوستیک می­باشد.

خواص مواد

جنسیت

تکنیک

نوع

مات و براق
مقاومت در برابر آتش

خوب

شفافیت

0%

مقاومت در برابر اشعه یووی

خوب

ساختار

متراکم

مقاومت در برابر آب

متوسط

بافت

متغیر

مقاومت در برابر خراشیدگی

متوسط

سختی

سخت

وزن

سبک

دما

گرم

مقاومت در برابر مواد شیمیایی

متوسط

ضد صدا

خوب

قابلیت بازیافت

دارد

بو

ندارد

 

نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *9 + 0 =

نویسنده