کلی پلستر

دسته بندی

  • cer-131-2-960x637

سرامیک

  • رمز

CER131

  • کشور

هلند

  • نام تجاری

American Clay Nederland

cer-131-6-960x637

این پلیسترها طبیعی، دوستدار و سازگار با محیط زیست هستند و برای روکار فضای داخلی مناسب می­ باشند. ما به این پلیسترها برای جایگزینی با رنگ، کاغذ دیواری، سیمان و رنگهای اکریلیک و امثال آن نیاز داریم.

کلی پلیستر اصل در امریکا تولید می ­شود. این محصول با دوام، روکاری زیبا برای دیوارها فراهم می ­کند. سازنده امریکایی این محصول، طیف وسعی از رنگ و بافت آن را ارائه داده است.

کلی پلیستر با توجه به خواص طبیعی­ اش فضای سالمی در ساختمان ایجاد می­ کند. در رطوبت ایجاد تعادل کرده و هیچ گونه گرد و غباری به خود نمی­ گیرد، که این برای افرادی که آلرژی دارند بسیار مناسب است.

این محصول با ظاهری بسیار خاص و تمیز، بسیار با دوام و مقاوم و انعطاف پذیر می­ باشد و به سادگی از بین نمی ­رود. این محصول تعمیر و تعویض آسانی دارد و تعمیر سالانه آن بسیار کم هزینه است.

تولیدکنندگان بیان می­ کنند که کلی پلیستر به طور متوسط محیط سالمی به لحاظ رطوبت در اتاق ایجاد می­ کند. منافذ این محصول جذب رطوبت کرده و هوای خشک تولید می­ کند و این گردش هوا مانع از ایجاد کپک و گرد و غبار شده و مصرف انرژی را کاهش می دهد. سطح این محصول در زمستان گرم و در تابستان سرد است و تقریبا در تمامی موارد روکاری قابل استفاده است.

خواص مواد

جنسیت

تکنیک

نوع

مات

مقاومت در برابر آتش

خوب

شفافیت

0%

مقاومت در برابر اشعه یووی

خوب

ساختار

متراکم

مقاومت در برابر آب

ندارد

بافت

متوسط

مقاومت در برابر خراشیدگی

خوب

سختی

ارتجاعی

دما

معتدل

مقاومت در برابر مواد شیمیایی

ندارد

ضد صدا

خوب

قابلیت بازیافت

دارد

بو

ندارد

www.materia.nl

نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *7 + 3 =

نویسنده